Tvorba webů

Nevytváříme pouze webové stránky, ale navrhujeme komplexní marketingová řešení.

Chci webové stránky

Re-Design

Máte už hotové stránky, ale nejste spokojení se stávajícím designem a chtěli by jste zvýšit prodejní šance vašich služeb či produktů? Neváhejte nás kontaktovat.

E-Shop

Nakupování na e-shopech z naší dílny bude příjemným zážitkem a zákazníci vám už neutečou ke konkurenci.

Redakční systém

Vytvoříme vám systém, díky kterému bude publikování obsahu na blogu či webu zábava.

Responzivita

Ať už si stránky zobrazíte na svém telefonu, tabletu nebo počítači, vždy se zobrazí ve správném rozlišení.

SEO

SEO optimalizace je během na dlouhou trať, ale výsledky stojí za to. Dostanete se díky tomu na přední pozice ve vyhledávačích jako Google nebo Seznam.

Správa webového obsahu

O to, aby vaše webové stránky či sociální sítě nezely prázdnotou, se postaráme a vy se tak můžete naplno věnovat svému podnikání.

Co pro Nás Web Design znamená?

Slovo webdesign neznamená jen nechat si změnit nebo vytvořit nový grafický vzhled webových stránek. Znamená to zaměřit se na komplexní fungování webu od jeho základů tak, aby byl návštěvník schopný se jednoduše orientovat na stránce nebo eshopu a rychle našel všechny potřebné informace, kvůli kterých Váš web navštívil. Webdesign tvořený našima rukama dokonale padne Vašim zákazníkům do oka a zcela jistě pomůže rozvíjet vaše internetové podnikání kupředu Ať už tedy máte zájem o zcela nové webové stránky, a nebo již stránky máte, ale rozhodli jste se pro jejich re-design, který vaše online podnikání upgraduje na vyšší level, neváhejte nás kontaktovat na email a my se s Vámi rádi setkáme a probereme veškeré detaily pro rozvoj Vašeho byznysu. Reklamní agentura affinity agency je tady pro Vás.

pozadi parallax
Jsme tým mladých lidí vytvářejících skutečně hodnotný designový zážitek skrz praktičnost a funkčnost.