Grafika

Navrhujeme webové stránky, tvoříme loga, tiskoviny a digitální reklamu na míru pro Váš business.

Chci grafiku

Web Design

Svěží a moderní design, díky kterému bude váš web přehledný, a zákazníci si ho jednoduše zamilují.

Logotvorba

Logo je velice důležitou součástí brandu. Naše loga odráží vaši firmu a obor podnikání, díky tomu vaše značka utkví každému v paměti.

Grafický Design

Máte už hotové stránky, ale nejste spokojení se stávajícím designem a chtěli by jste zvýšit prodejní šance vašich služeb či produktů? Neváhejte nás kontaktovat.

Tvorba Vizitek

Jednoduchá a nenákladná forma propagace, která funguje již po desetiletí a nikdy nevyjde z módy. Naše vizitky nekončí v koších a vaši zákazníci si je rádi ponechají.

Digitální Reklama

Dle Vašich požadavků vytvoříme reklamní bannery, díky kterým Vás lidé uvidí jak na ruzných webových stránkách, tak na sociálních sítích.

Tvorba Tiskovin

Ať už potřebujete zaujmout líbivým letákem, plakátem, či jinou tiskovou grafikou jakékoliv velikosti, naše reklamní agentura se o vše potřebné postará.

Grafika aneb tvář firmy

Vytvoření graficky líbivého obsahu je dle našeho vnímání základním stavebním kamenem pro úspešně nabízení produktů a služeb tak, aby se k Vám zákazník vracel s úsměvem na tváři. Není náhodou, že krásné grafické zpracování fotky či letáku dokáže nahradit tisíc zbytečných slov. Naše grafické studio se bude zabývat detaily jako je důkladné vybírání fontů či psychologií barev a Vaše požadavky budou těmito detaily dokonale vystiženy. Na detailním grafickém designu si zakládáme, a proto se touto větou budeme řídit taky u tvorby Vašeho marketingového materiálu. Máte-li zájem o zlepšení grafického vizuálu ať už Vaši firmy nebo vytvoření nádherné tiskové propagace, napište nám na email a naše grafické studio affinity agency se o vše ostatní postará.

pozadi parallax
"Barva je pro oko tím, čím hudba pro ucho." Clara Driscollová